Verkocht - Maldegem

Koningin Fabiolalaan 41

Villa met 4 slpks en garage op 787m² in residentiële wijk nabij centrum Maldegem

Deze villa op 787 m² bevindt zich aan het einde van een doodlopende straat in een residentiële wijk, een oase van rust en ruimte dus ! Maar u wandelt even en bereikt al het centrum van Maldegem.
Op het gelijkvloers is er een inkom, toilet, ruime living uitgevend op de tuin, ingerichte open keuken met keramische kookplaat, vaatwasser en oven eveneens uitgevend op de tuin, wasplaats/koele berging en garage met elektrische sectionale poort. Op het verdiep zijn 4 slaapkamers, een badkamer met toilet, dubbel lavabomeubel, douche en ligbad en een ruime dressing. De woning heeft een oostelijk georiënteerde tuin volledig omheind met terras en tuinhuis alsook houten ramen met hoog rendement beglazing, centrale verwarming op aardgas met condensatieketel Junkers HR+, 4 cm vloerisolatie, 12 cm dakisolatie, spouwisolatie, regenwaterput 10.000 liter, septische put, waterontkalker en een alarminstallatie op het gelijkvloers. De elektrische keuring is conform tot 25/02/2025 ! EPC-waarde 217 kWh/m² (A), vraagprijs € 445.000. Contacteer ons voor een vrijblijvend bezoek : tel 050 694 994, mail immo@zakenkantoor-roels.be of www.zakenkantoor-roels.be !

Kenmerken

Algemene kenmerken

Adres:Koningin Fabiolalaan 41
Maldegem
Referentie:K. Fabiolalaan 41, 9990 Maldegem
Vraagprijs:Verkocht
Type:Woning
Beschikbaar vanaf:Bij akte
Perceeloppervlakte:787 m²
Bewoonbare opp.:257 m²
Type constructie:Traditioneel
Bouwjaar:2000
Algemene staat:Instapklaar

Indeling

Slaapkamers:4
Badkamers:1
WC:2
Woonkamer:Ja
Keuken:Ja - Open keuken, Ingericht met toestellen
Zolder:Ja
Tuin:Ja
Tuin oriëntatie:Oost
Tuin kwaliteit:Verzorgd
Garage:1
Garage Types:Inpandig, Elektrische poort

Comfort

Raamwerk:Hout
Dak:Zadeldak
Dakbedekking:Dakpannen
Gevel:Baksteen
Fundering:In volle grond
Beglazing:Hoogrendementsglas
Sanitair:regenwaterput 10.000 liter, septische put, waterontkalker
Elektriciteit:elektrische keuring conform tot 2025
Verwarming:CV-ketel, Condensatieketel, Hoogrendementsketel, Combiketel, Aardgas
Verwarmd water:Gas, Combiketel
Isolatie:Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie - 12cm dakisolatie, spouwisolatie en 4cm vloerisolatie
Alarm:Ja
Internet:Ja

Informatieplicht

U gebruikt een verouderde browser. Upgrade nu naar een moderne browser om ten volle gebruik te kunnen maken van alle functies van onze site: [ X ]