Contacteer ons

Indien u vragen hebt (over uw eigen eigendom, over een eigendom die in ons aanbod zit,...), stel ze en wij geven u zo spoedig mogelijk antwoord.
Om u zo goed mogelijk te kunnen helpen, gelieve alle velden in te vullen.

*
*
*
*

U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen

Katleen Roels


Vastgoedmakelaar
BIV 505569
Verzekeringsmakelaar
katleen@zakenkantoor-roels.be

Thibaut Willems


Vastgoedmakelaar
BIV 512915
thibaut@zakenkantoor-roels.be
 

Brenda Van den Bossche


Consulent verzekeringen
verzekeringen@zakenkantoor-roels.be 
 
 

Johan Roels


Verzekeringsmakelaar
verzekeringen@zakenkantoor-roels.be 
 
 
 
 

Annelies Van Wabeke


Vastgoedbediende
Verantwoordelijke Verhuur
annelies@zakenkantoor-roels.be

Kaat De Loof


Vastgoedbediende
Verantwoordelijke beheer
kaat@zakenkantoor-roels.be

Zakenkantoor Roels

Gentse Steenweg 181
9990 Maldegem
T. +32 50 69 49 94
M. +32 492 46 54 79
E. immo@zakenkantoor-roels.be

Verzekeringen - Immo BIV 505569 - Energie EP05784 

Erkende vastgoed makelaar BIV (België) Katleen Roels 505569, zaakvoerder van Zakenkantoor Roels bvba, Gentse Steenweg 181, 9990 Maldegem, BE 0826.800.086 

Toezichthoudende autoriteit : Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars - Luxemburgstraat 16/B 1000 Brussel - Als erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar onderworpen aan de BIV-plichtenleer

Openingsuren

Ma : 9u - 12u30 / 14u - 18u
Di : 9u - 12u30 / namiddag enkel op afspraak
Woe : 9u - 12u30 / 14u - 18u
Do : 9u - 12u30 / namiddag enkel op afspraak
Vrij : 9u - 12u30 / 14u - 16u
Za : op afspraak
U gebruikt een verouderde browser. Upgrade nu naar een moderne browser om ten volle gebruik te kunnen maken van alle functies van onze site: [ X ]
popup